تبلیغات
ADAM-ON-THE-EDGE.IR » Rated R Superstars Fansite

منوی كاربری

:: Ra†ed R Superstar ::
تبدیل این وبسایت به صفحه خانگی    ارسال ایمیل به مدیر وبسایت    اضافه کردن این وبسایت به لیست علاقه مندی ها

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از وبسایت Adam On The Edge دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وب مراجعه کنید. با تشکر.

نظرسنجی
صفحات وبسایت
لینك به ما

دوستان عزیز شما می تونید مارو به وسیله لینک تصویری لینک کنید فقط کافیست در جای لینک تصویریتون در وبتون یک از لینک های ما رو به دلخواه وردارید و قرار دهید بعد ما خبر دهید تا لینک تصویری شما رو قرار دهیم.لینك دوستان
آمار وبسایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

:: SmackDown February 20th, 2009 Results


نام رخداد : اسمکدان

تاریخ برگزاری : جمعه ، 20م فبیری سال 2009

محل برگزاری : پورتلند

براتون مسابقهی ادج و جف هاردی رو امادهی خوندن کردم پس از غیبت طولانی  .مسابقه از رینگ که در مسابقه از رینگ خارج میشه و چندین حرکت زیبا از ادج می بینیم سپس او [نک برکر] می زنه. ادج با حرکات زیادی جف رو وادار به انصراف کنه اما جف قبول نمی کنه. ما شاهد یک [ کراس بادی ] نا تمام از اج هستیم و به بیرون پرت میشه.جف به بازی بر می گرده و می خواد با زدن توییست آف فیت اج رو ببازونه و پیروز شه اما اج تسلیم نمیشه. سپس اج در حال زدن [اسپیر] است که نه جف جا خالی میده و [توسیت اف فیت] میزنه.سپس یک [ساون تان بامب] می زنه و موفق هم می شه. می خواد اج رو کاور کنه که مت ناگهان وارد می شود و یک [تویسیت اف فیت] می زنه داور هم به نفع جف دی کیو می کنه اج هم بعد چند لحظهای یک اسپیر به جف می زند و اسمکدان به پایان می رسد.
برنده ی مسابقه با دی کیو ، جف هاردی

:: نوع مطلب : اخبار ( مسابقات هفتگی ) ,

:: نوشته شده توسط : کیارش مستغنی در دوشنبه 5 اسفند 1387 و ساعت 04:18 ب.ظ

:: ویرایش شده در سه شنبه 27 اسفند 1387 و ساعت 06:22 ب.ظ

لینك ثابت   نظرات ( )

مطالب پیشین