تبلیغات
ADAM-ON-THE-EDGE.IR » Rated R Superstars Fansite

منوی كاربری

:: Ra†ed R Superstar ::
تبدیل این وبسایت به صفحه خانگی    ارسال ایمیل به مدیر وبسایت    اضافه کردن این وبسایت به لیست علاقه مندی ها

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از وبسایت Adam On The Edge دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وب مراجعه کنید. با تشکر.

نظرسنجی
صفحات وبسایت
لینك به ما

دوستان عزیز شما می تونید مارو به وسیله لینک تصویری لینک کنید فقط کافیست در جای لینک تصویریتون در وبتون یک از لینک های ما رو به دلخواه وردارید و قرار دهید بعد ما خبر دهید تا لینک تصویری شما رو قرار دهیم.لینك دوستان
آمار وبسایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

:: WWE Smackdown 20 March 2009


پس از مسابقه اندرتیکر بیگشو وارد رینگ میشه و مردم او رو [بو]می کنند بیگشو اهمیت نیم ده و وارد رینگ می شود بیگشو میکروفون رو بر می دارد و می گوید : اج میای یا خودم بیارمت تو رینگ ناگهان آهنگ اج زده می شود و اج واترد رینگ می شود اج  در حالی که میکروفون دردست دارد می گوید مواظب حرف زدنت باش چون من دارم میام, بعد اج و بیگشو با هم صورت به صورت می شوند و سز هم داد می کشند ! اج میگه برو کنار شرک ! ویکی میاد و اونارو جدا می کنه و می گوید من هر دو شما را دوست دارم بعد اج عصبانی می شود و می گوید این که مسخرست بیگشو می گه که درست با ویکی صحبت کن اج هم می گه ویکی زن من هست و من هر کاری به خوام می کنم و بیگشو هم می گوید زنتو دوست من است جان سینا نیاد و مورد تشویق قرار میگیره و می گوید خیلی مسخرست و با صحبت هایی اج و بیگشو رو به جون هم می اندازد بیگشو اج رو هل می ده و اج هم به اون سیلی میزند و اج می خواد که اسپیر بزند اما بیگشو جخالی میدهد و به ویکی می خورد بعد بیگشو هم به اون چکسلم می زند و با ویکی بیرون می روتد !
---------------------------------------------------------
در این راء هم اج سوپراستار روز می شود  که این رو از سایت رسمی دبلیو دبلیو ای می تونید پیدا کنید برای دیدن  عکس روی عکس کوچک کلیک کنید.
:: نوع مطلب : خبر کوتاه , عکس , اخبار ( مسابقات هفتگی ) ,

:: نوشته شده توسط : کیارش مستغنی در دوشنبه 3 فروردین 1388 و ساعت 05:01 ب.ظ

:: ویرایش شده در پنجشنبه 6 فروردین 1388 و ساعت 07:32 ب.ظ

لینك ثابت   نظرات ( )

مطالب پیشین