تبلیغات
ADAM-ON-THE-EDGE.IR » Rated R Superstars Fansite

منوی كاربری

:: Ra†ed R Superstar ::
تبدیل این وبسایت به صفحه خانگی    ارسال ایمیل به مدیر وبسایت    اضافه کردن این وبسایت به لیست علاقه مندی ها

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از وبسایت Adam On The Edge دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وب مراجعه کنید. با تشکر.

نظرسنجی
صفحات وبسایت
لینك به ما

دوستان عزیز شما می تونید مارو به وسیله لینک تصویری لینک کنید فقط کافیست در جای لینک تصویریتون در وبتون یک از لینک های ما رو به دلخواه وردارید و قرار دهید بعد ما خبر دهید تا لینک تصویری شما رو قرار دهیم.لینك دوستان
آمار وبسایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

:: WWE RAW Reports 23 Mar , 2009

قبل از مسابقه اج برای اسپیر که به ویکی زده بود می خواد با بوسه ای او را جبران کنه اما ویکی اجازه نمی ده اج هم به چاوو نگاه می کند وقتی بیگشو هم وارد می شود جان سینا از مانیتور اعلام می کند که من نمی تونم بیام اونجا و کمی هم بیگشو و اج رو مسخره می کند . . .!
مسابقه سوم :: قهرمان سنگین وزن جهان ، اج برابر بیگ شو
مسابقه شروع می شود اج مسابقه رو به گوشه ی رین می کشونه اج چند تا مشت به بیگشو می زنه و در جواب هم یک کلوزلاین و هدبات می زند اج می خواد از رینگ بیرون بره اما بیگشو نمی گزاردو یک اسلم از بیگشو می خورد . بیگشو به ویکی می گوید که اج به درد تو نمی خورد اج به پایین می رود و جلوی ویکی بیگشو به اج چاپ می زند اج هم در جواب به زانو او می کوبد و به بالای رینگ می رود بیگشو هم بالا می رود اج روی پای بیگشو کار می کند و در نتیجه دیدیتی هم می زند اما بیگشو به باری بر می گرده و می خواد ناکات پانچ به اج بزند ویکی از او خواهش می کند این کار رونکند اما بیگشو می خواد بزند و چاوو به رینگ میاد و داور زنگ رو می زند.
» برنده ی مسابقه : برنده ای ندارد

:: نوع مطلب : اخبار ( مسابقات هفتگی ) ,

:: نوشته شده توسط : کیارش مستغنی در سه شنبه 4 فروردین 1388 و ساعت 06:54 ب.ظ

:: ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت   نظرات ( )

مطالب پیشین