تبلیغات
ADAM-ON-THE-EDGE.IR » Rated R Superstars Fansite

منوی كاربری

:: Ra†ed R Superstar ::
تبدیل این وبسایت به صفحه خانگی    ارسال ایمیل به مدیر وبسایت    اضافه کردن این وبسایت به لیست علاقه مندی ها

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از وبسایت Adam On The Edge دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وب مراجعه کنید. با تشکر.

نظرسنجی
صفحات وبسایت
لینك به ما

دوستان عزیز شما می تونید مارو به وسیله لینک تصویری لینک کنید فقط کافیست در جای لینک تصویریتون در وبتون یک از لینک های ما رو به دلخواه وردارید و قرار دهید بعد ما خبر دهید تا لینک تصویری شما رو قرار دهیم.لینك دوستان
آمار وبسایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

:: WrestleMania 25 Results

نام رخداد : رسلمینیا 25

تاریخ برگزاری : یکشنبه ، 5م آپریل سال 2009

محل برگزاری : هیوستن ، تگزاس

مسابقه هفتم :: تریپل تریت مچ فور د وورلد هویویت چمپینشیپ :: ادج © برابر جان سینا برابر بیگ شو

 مسابقه شروع می شد و بیگشو به اج کلوزلاین میزنه و پشت بند اون سینا به اج بولداگ می زنه سینا بیگشو اج رو به طرف سینا برت می کنه اما سینا می خواد به اج  اف یو برنه اما بیگشو با یک بوت مهار می کنه سینا میره و یک تنه به بیگشو می زنه بیگشو تکان نمی خوره اج به پایین رینگ می ره در حالی که بیگشو و اج با هم درگیر هستند ویکی به اج نزدیک می شود بیگشو سینا رو به پایین پرت می کنه و پس از مدتی بازی به بالا بر می گرده اج یک دروپ کیک به بیگ شو می زنه و سینا هم با همکاری یک ضربه به بیگشو می زنه کاور میکنه ، یک..دو.. . بیگ شو به سینا پاوراسلم میزنه . کاور میکنه ، یک..دو.. . بیگ شو ، سینا رو به طرف به طرف طناب پرت می کند و چاو هم طناب ها رو به پایین می کشه و جان سینا به پایین می افته سیتا به چاوو اف یو می زنه و بالا می ره اج و سینا بیگشو رو می زنند و بیگشو لای طناب ها گیر می کنه سینا می خواد به اج اف یو بزنه اما در حالی که اج روی شنه سیناست اج پاین می آید و می خواد به اون اسپیر بزنه اما ویکی هم بالاست و سینا جا خالی می ده و به وی کی می خورد بیگشو آزاد می شود و به سینا اج چاپ می نه و اونارو به گوشهی رینگ هل می ده و دبل اسپلش می زنه بیگ شو گلوی اج و سینا رو میگیره . او به اج چوکسلم میزنه اما سینا در میره . بیگشو یه ناک اوت پانچ به سینا می زنه و به دنبال اج راه می افتد اج به بیگشو یک اسپیر می زنه و دویار تماشا چیا می شکند سینا به اج در بالای رینگ اس تی اف یو می زنه  چند لحظه بعد بیگ شو از راه میرسه و قفل رو میشکونه . سینا رو می نه و می خواد اج رو به ایین بندازه اما نمی تونه سینا میاد و می خواد به بیگشو سوپلکس بزنه اما نمی تونه اج میاد و با هم به بیگشو دبل سوپلکس می زنند.. سینا و اج به هم نگاه میکنن و با دابل کلوزلاین ، بیگ شو رو به بیرون رینگ پرت میکنن . اج به سینا بیگ بوت می زنه و کمی سینا رو می زنه و سپس دباره بیگشو به داخل رینگ می آید و جان سینا بهش اف یو می زنه بعد هم به اج اف یو می زنه و کاور 1...2...3 جان سینا قهرمان جدید کمربند سنگین وزن می شود.!

» برنده و قهرمان جدید سنگین وزن : جان سینا

عکس های حضور اج در رسلمانیا | هاست: 4Shared |لینک دانلود


:: نوع مطلب : اخبار ( مسابقات پی پی وی ) , عکس (مسابقات پی پی وی) ,

:: نوشته شده توسط : کیارش مستغنی در سه شنبه 18 فروردین 1388 و ساعت 01:46 ب.ظ

:: ویرایش شده در سه شنبه 18 فروردین 1388 و ساعت 03:46 ب.ظ

لینك ثابت   نظرات ( )

مطالب پیشین