تبلیغات
ADAM-ON-THE-EDGE.IR » Rated R Superstars Fansite

منوی كاربری

:: Ra†ed R Superstar ::
تبدیل این وبسایت به صفحه خانگی    ارسال ایمیل به مدیر وبسایت    اضافه کردن این وبسایت به لیست علاقه مندی ها

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از وبسایت Adam On The Edge دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وب مراجعه کنید. با تشکر.

نظرسنجی
صفحات وبسایت
لینك به ما

دوستان عزیز شما می تونید مارو به وسیله لینک تصویری لینک کنید فقط کافیست در جای لینک تصویریتون در وبتون یک از لینک های ما رو به دلخواه وردارید و قرار دهید بعد ما خبر دهید تا لینک تصویری شما رو قرار دهیم.لینك دوستان
آمار وبسایت
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

:: Smackdown 10 April 2009 Results

اج وارد رینگ می شود و تماشاچیان سرود "یو ساک" سز می دهند اج کارش رو با گفتن این صصحبت ها آغاز می کند من به تگزاس رفتم تا به زیبا ترین پیروزی خودم برسم اما جان سینا کمربند من رو از من دزدید مهمان امشب ما کسی نیست جز دزد تاتل من جان سیــنا !!! جان سینا به داخل میاد سینا میگه که وقتشو نکردیم یه رای بگیریم اج میگه که اصلا به تماشاگرا اهمیت نمیده اج می گویید من برای امید کمربند سنگین وزن مبارزه می کنم و قلبم به تبش میفته برای اون!!!و گه که من و تو با هم مشکلات زیادی داریم درسته من به شو تو اومدم اما ما در خود کمپانی با هم مشکلات زیادی داریم!!!بعدش سینا میگه پس بزار من هم حرفو بزنم تو منو اوردی تا حرف بزنم این همه وقت تلف کنی برای چی هست! سینا وقتی داره از رینگ بیرون میره اتج میگه که : تو کسی هستی که کمربند منو دزدیدی اج در ادامه می گوید که من از تو بدم میاد از موزیک ورودیت از موچ بند از تی شرتت!!اج میگه که من دوست دارم در بکلش آخرین مسابقمون باشه. سینا با عصبانیت صندلی روبه رو به کنار هل میدهد و میگه نه!!! می تونی مسابقه لست من استندینگ که خشونت در اون وجود دارد شرکت کنی .!!!بعد کمی صحبت میرن بیرون و کمربنشو جان سینا با خود میبره.!!!

 عکس های این مسابقه (شامل 11 قطعه عکس) :: لینک دانلود

-------------------------------------------------------

عکس های این مسابقه اضافه شد!!!

خوش باشید!!!!

:: نوع مطلب : اخبار ( مسابقات هفتگی ) , عکس (مسابقات هفتگی) ,

:: نوشته شده توسط : کیارش مستغنی در یکشنبه 23 فروردین 1388 و ساعت 11:54 ق.ظ

:: ویرایش شده در یکشنبه 23 فروردین 1388 و ساعت 02:02 ب.ظ

لینك ثابت   نظرات ( )

مطالب پیشین